PARANORMAL GETO
κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
PARANORMAL GETO
κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
PARANORMAL GETO
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL GETO

κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιό ζώο έχει ανακαλύψει το μυστικό της αιώνιας ζωής;
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό merlin21 Κυρ Σεπ 11, 2011 3:10 pm

» ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό zirgos Κυρ Σεπ 11, 2011 12:58 pm

» Ο μανδύας αορατότητας του Χάρι Πότερ είναι... υπαρκτός
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό loakos Τετ Σεπ 07, 2011 4:39 pm

» Ηφαίστειο Σαντορίνης..θα εκραγεί ξανά;
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό merlin21 Παρ Αυγ 26, 2011 3:31 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ (α΄)
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό merlin21 Πεμ Ιουλ 14, 2011 1:48 am

» Σκοτεινή ύλη & Ενέργεια (Ντοκιμαντέρ Ελληνικοί υπότιτλοι)
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό merlin21 Δευ Ιουλ 11, 2011 10:12 am

» Απίστευτο βίντεο: Σπάει την οθόνη του υπολογιστή με μπουνιά επειδή τρόμαξε!
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό kon_makro Τετ Ιουν 22, 2011 7:39 am

» Strange Crearue REAL FOOTAGE!
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό Kill3r7 Κυρ Ιουν 19, 2011 3:23 am

» O Bush exei sunapsei sxeseis me 3wghinous?
Τα Βήματα. Icon_minitimeαπό Kill3r7 Κυρ Ιουν 19, 2011 3:16 am

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Τα Βήματα.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
merlin21
Admin
merlin21


Αριθμός μηνυμάτων : 407
Points : 1327
Reputation : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ??????

Τα Βήματα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα Βήματα.   Τα Βήματα. Icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 4:04 pm

Θα ήθελα να σας πω κι εγώ μια προσωπική μου εμπειρία. Ήταν όταν ήμουνα δημοτικό. Είχα κοιμηθεί στο σπίτι του παππού και της γιαγιάς μου και σηκώθηκα κατά τις 5 να πάω στο μπάνιο. Τυχαίνει να έχουν δύο, ένα στον 2ο όροφο και ένα στο ισόγειο, κι εγώ πήγα στο ισόγειο επειδή στο άλλο ήταν ο παππούς. Μετά από κάνα δεκάλεπτο άκουσα κάτι βήματα έξω από την πόρτα. Δεν έδωσα στην αρχή σημασία γιατί νόμιζα ότι μάλλον ήμουν από τον ύπνο και νόμιζα ότι τα άκουσα. Τα βήματα όμως όλο και πλησίαζαν προς την πόρτα και άρχισα να διακρίνω ότι έμοιαζε σαν κάποιος να περπατούσε ξυπόλητος και ακουγότανε μια βαριά ανάσα. Πρώτη φορά στην ζωή μου είχα φοβηθεί τόσο. Άρχισα να φωνάζω να έρθει κάποιος κάτω. Τότε τα βήματα απομακρύνονταν. Ανακουφίστηκα και μάλλον δεν με άκουσε κανένας γιατί κοιμόντουσαν. Να όμως μετά από 2 με 3 λεπτά άκουγα πάλι τα ίδια και αυτή την φορά ένιωθα λες και ήταν ακριβώς έξω από την πόρτα και ήταν έτοιμος να την ανοίξει. Αμέσως φωνάζω τον παππού και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα, έμεινα λέω πάει τελείωσα, ευτυχώς αυτή την φορά ήταν ο παππούς. Με ρώτησε τι έγινε άλλα όταν του είπα δεν με πίστεψε. Αλλά εγώ πιστεύω μάλλον κάποιο φάντασμα πρέπει να ήταν γιατί και η περιοχή εκεί το ’40 ήταν ομαδικό νεκροταφείο και μετά χτίστηκε από πάνω η συνοικία. Ευχαριστώ που μου δόθηκε η ευκαιρία να μοιραστώ την εμπειρία μου. Σχόλια δεκτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://geto.forumgreek.com
 
Τα Βήματα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL GETO :: PARANORMAL :: τρομακτικες ιστοριες-προσωπικες εμπειριες-
Μετάβαση σε: