PARANORMAL GETO
κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
PARANORMAL GETO
κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
PARANORMAL GETO
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL GETO

κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόμοια θέματα
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιό ζώο έχει ανακαλύψει το μυστικό της αιώνιας ζωής;
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό merlin21 Κυρ Σεπ 11, 2011 3:10 pm

» ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό zirgos Κυρ Σεπ 11, 2011 12:58 pm

» Ο μανδύας αορατότητας του Χάρι Πότερ είναι... υπαρκτός
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό loakos Τετ Σεπ 07, 2011 4:39 pm

» Ηφαίστειο Σαντορίνης..θα εκραγεί ξανά;
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό merlin21 Παρ Αυγ 26, 2011 3:31 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ (α΄)
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό merlin21 Πεμ Ιουλ 14, 2011 1:48 am

» Σκοτεινή ύλη & Ενέργεια (Ντοκιμαντέρ Ελληνικοί υπότιτλοι)
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό merlin21 Δευ Ιουλ 11, 2011 10:12 am

» Απίστευτο βίντεο: Σπάει την οθόνη του υπολογιστή με μπουνιά επειδή τρόμαξε!
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό kon_makro Τετ Ιουν 22, 2011 7:39 am

» Strange Crearue REAL FOOTAGE!
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό Kill3r7 Κυρ Ιουν 19, 2011 3:23 am

» O Bush exei sunapsei sxeseis me 3wghinous?
Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeαπό Kill3r7 Κυρ Ιουν 19, 2011 3:16 am

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Στην Κατασκήνωση.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
merlin21
Admin
merlin21


Αριθμός μηνυμάτων : 407
Points : 1327
Reputation : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : ??????

Στην Κατασκήνωση. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στην Κατασκήνωση.   Στην Κατασκήνωση. Icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 3:59 pm

Ήμουν δεν ήμουν 4 χρόνων όταν είδα αυτό το όνειρο. Ήμουν λέει σε μια κατασκήνωση (ποτέ δεν έχω πάει γενικά κατασκήνωση) η οποία ήταν σε ένα όμορφο δάσος με ψηλά δέντρα, αλλά είχε σκοτεινά χρώματα. Αφού αφήσαμε τα πράγματά μας, εγώ και κάτι άλλα παιδιά, τα περισσότερα δηλαδή, αποφασίσαμε να πάμε για μια εξερεύνηση στο δάσος… Ξαφνικά φτάνουμε μπροστά σε έναν ψηλό βράχο, περίπου 10-15 μέτρα. Τότε, ο ουρανός σκοτεινιάζει, μαζεύονται σύννεφα και ο βράχος αρχίζει να τρίζει ώσπου ξαφνικά δημιουργείται ένα ρήγμα πάνω στο βράχο και στην άκρη, πάνω πάνω ένα είδος μικρής σπηλιάς. Στην άκρη της σπηλιάς καθόταν μια μαυροφορεμένη γυναίκα. Μόλις την είδαν τα παιδιά φοβήθηκαν. Έφυγαν όλοι. Έμεινα μόνη μου να την κοιτάω. Τότε αυτή καθισμένη τώρα πάνω σε ένα σύννεφο κατέβηκε απειλητικά προς τα κάτω και έφτασε στο ύψος του προσώπου μου. Τώρα το κουλό της υπόθεσης, θυμάμαι ότι που είπε κάτι αλλά δε θυμάμαι τι, θυμάμαι ότι ήταν τρομακτική και γενικά προκαλούσε φόβο αλλά δε θυμάμαι το πρόσωπό της. Τέλος πάντων, έχω την αίσθηση ότι αυτή η γυναίκα είναι πολύ σημαντική γιατί το θυμάμαι το όνειρο πολύ έντονα και κάτι μέσα μου μου λέει πως είναι όντως σημαντική. Η μητέρα μου, αν και δεν ξέρει από όνειρα μου είπε ότι αυτή η γυναίκα μπορεί να ήταν η Παναγία, αν και πολύ αμφιβάλλω. Γιατί να μου δημιουργήσει φόβο η Παναγία; Τι μπορεί να είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://geto.forumgreek.com
 
Στην Κατασκήνωση.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
» Ντοκιμαντέρ δεν πατήσαμε στην Σελήνη
» ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΝΑΚΟΝΤΑ..!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL GETO :: PARANORMAL :: τρομακτικες ιστοριες-προσωπικες εμπειριες-
Μετάβαση σε: