PARANORMAL GETO
κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
PARANORMAL GETO
κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
PARANORMAL GETO
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL GETO

κάντε εγγραφή να μεγαλώσει η παρέα μας..... διαδώστε την σελίδα στους φίλους σας ευχαριστώ προκαταβολικά ; )
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόμοια θέματα
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     
    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
    Πρόσφατα Θέματα
    » Ποιό ζώο έχει ανακαλύψει το μυστικό της αιώνιας ζωής;
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό merlin21 Κυρ Σεπ 11, 2011 3:10 pm

    » ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό zirgos Κυρ Σεπ 11, 2011 12:58 pm

    » Ο μανδύας αορατότητας του Χάρι Πότερ είναι... υπαρκτός
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό loakos Τετ Σεπ 07, 2011 4:39 pm

    » Ηφαίστειο Σαντορίνης..θα εκραγεί ξανά;
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό merlin21 Παρ Αυγ 26, 2011 3:31 pm

    » ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ (α΄)
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό merlin21 Πεμ Ιουλ 14, 2011 1:48 am

    » Σκοτεινή ύλη & Ενέργεια (Ντοκιμαντέρ Ελληνικοί υπότιτλοι)
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό merlin21 Δευ Ιουλ 11, 2011 10:12 am

    » Απίστευτο βίντεο: Σπάει την οθόνη του υπολογιστή με μπουνιά επειδή τρόμαξε!
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό kon_makro Τετ Ιουν 22, 2011 7:39 am

    » Strange Crearue REAL FOOTAGE!
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό Kill3r7 Κυρ Ιουν 19, 2011 3:23 am

    » O Bush exei sunapsei sxeseis me 3wghinous?
    σε έναν φίλο μου Icon_minitimeαπό Kill3r7 Κυρ Ιουν 19, 2011 3:16 am

    Πλοήγηση
     Πόρταλ
     Ευρετήριο
     Κατάλογος Μελών
     Προφίλ
     Συχνές Ερωτήσεις
     Αναζήτηση

     

     σε έναν φίλο μου

    Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    merlin21
    Admin
    merlin21


    Αριθμός μηνυμάτων : 407
    Points : 1327
    Reputation : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2011
    Ηλικία : 40
    Τόπος : ??????

    σε έναν φίλο μου Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: σε έναν φίλο μου   σε έναν φίλο μου Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06, 2011 12:30 pm

    <BLOCKQUOTE class="postcontent restore ">Αυτό συναίβει σε έναν φίλο μου. Να σημείωθει οτι ζήτησα την άδεια του για να γράψω αυτό το "γεγονός" γιατί εμπλέκονται πρωσοπικά στοιχεία και οτί είναι πολύ σοβαρός άνθρωπος, σπουδαγμένος στο εξωτερικό και πρόσφατα αραββωνιασμένος με μια πολύ καλή και όμορφη κοπέλα...

    Όταν είμασταν 16 χρονών είχαμε στην παρέα μας μια πολύ καλή και όμορφη κοπέλιτσα. Ο φίλος μου και η εν λόγω κοπέλα αποφάσισαν να κάνουν την σχέση τους πιο φιλίκη αφού υπήρχε μια αμοιβαία έλξη. Ήταν πολύ ταιριαστό ζευγάρι και όλα ήταν ωραία και χαιρόσουν να τους βλέπεις μαζί. Το μόνο που μπορώ να πώ στα σίγουρα είναι ότι ήταν τελείως τρελοί ο ένας για τον άλλο. Άλλα αυτό δεν διέρκησε πολύ... η κοπέλα είχε σοβαρά προβλήματα υγείας (δεν ξέρω ακριβώς τι είχε - αναιμία νομίζω) και της διέγνωθηκε οξεία λευχαιμία (από τις μεταγγίσεις, το πιο πιθανό)! Μέτα 4 μήνες μας εγκατέλειψε.

    Μια μέρα βλέπω τον φίλο μου με εμφάνη σημάδια κούρασης (εκτός του ότι ήταν τελείως σκατά το παιδί). Τον ρώτουσα συνέχως αν του συμβαίνει κάτι ή αν άρχισε να πέρνει ναρκώτικα (μίλαμε τον είχα πρήξει). Μου είπε ότι κάθε βράδυ που έπεφτε για ύπνο ενιώθε να τον χαιδεύουν χέρια στο πρόσωπο, στα μαλλιά και στα χέρια και πέταγοταν κλαίγοντας ακούγοντας μια φώνη που όλο και δυνάμωνε και διαρκούσε ακόμα και την στιγμή που καθόταν στο κρέβατι για να συνέλθει. Ολή αυτή η κατάσταση διέρκησε 40 μέρες (όσες δηλάδη μια ψυχή παραμένει στην γη κατα την θρησκεία μας) και ξυπνούσε στις 4.22 τα ξήμερώματα ακρίβως την ώρα που πέθανε η κόπελα του...

    Δεν ξέρω αν πιστεύω στα φαντάσματα αλλά πιστεύω έναν άνθρωπο που είναι φίλος μου και μου ορκίστηκε με δάκρυα στα μάτια οτί λέει την αλήθεια όσο και αν τον είχε διαλύσει ο πόνος του... </BLOCKQUOTE>
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://geto.forumgreek.com
     
    σε έναν φίλο μου
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Η πάλη με έναν δαίμονα

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    PARANORMAL GETO :: PARANORMAL :: τρομακτικες ιστοριες-προσωπικες εμπειριες-
    Μετάβαση σε: